kontakt@pudlomalucha.pl

791 963 785

PudloMalucha.pl to strona, dzięki której możesz zamówić niezwykłe Pudło wypełnione wyjątkowymi produktami dla Ciebie i Twojego Malucha.
Idealnie sprawdzi się również jako prezent dla najbliższych Ci osób.

1. Wyjątkowe

Produkty zamieszczone w Pudle są najwyższej jakości, bezpieczne dla Mamy i Dziecka, głównie od polskich producentów lub firm produkujących na terenie UE.

2. Wyselekcjonowane

Artykuły znajdujące się w naszych pudłach dobraliśmy tak, aby sprostały oczekiwaniom i potrzebom kobiet w ciąży, matek niemowlaków, jak również dzieciom w wieku do 3 lat na poszczególnych etapach rozwoju.

3. Oryginalne

W każdym pudle znajdziesz ciekawe i przydatne produkty, które nie są dostępne w hipermarketach czy sieciówkach. A nasze fajne pudełko może posłużyć Ci do przechowywania skarbów Twojego maluszka.

4. Niepowtarzalne

Masz specjalne życzenie? Chcesz stworzyć swoje indywidualne Pudło Malucha? Nic prostszego, napisz do Nas, opowiedz Nam o Twoich potrzebach, a My stworzymy dla Ciebie Twoje wyjątkowe Pudło!

Jak zamówić?

Wystarczy wybrać interesującą Cię kategorię Pudła i na nią kliknąć, aby po chwili znaleźć się na stronie, na której dopytamy Cię o szczegóły Twojego zamówienia (np. imię oraz wiek Twojego dziecka lub dziecka, które chcesz obdarować niezwykłym pudłem).

Po dokonaniu płatności zabieramy się do pracy i przygotowujemy Twoje Pudło Malucha, które wyślemy do Ciebie kurierem w ciągu 48h* od złożenia zamówienia.

Nasze produkty:

Maluch w drodze

Maluch w drodze, specjalnie wyselekcjonowane produkty dla kobiet w ciąży oraz maluszka.

Maluch rośnie

Indywidualnie dobrane produkty dla Twojego malucha.

Prezent dla Malucha

Okazjonalne pudła dobrane w zależości od rodzaju okazji.

Stwórz Swoje Pudło

Spersonalizowane pudło dla dziecka.

W górę ↑
Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]